• bilgi@kariyerwebtasarim.com
  • Terazidere Mh. Baki Sk. No:34/1 Bayrampaşa / İSTANBUL
Web Sitenize Güncelleme Yapmazsanız Ne Olur?
Web Sitenize Güncelleme Yapmazsanız Ne Olur?
Web Sitenize Güncelleme Yapmazsanız Ne Olur?

Bir araba satın aldığınızda hiçbir zaman bakım yapmayacağınızı hayal edebiliyor musunuz? Araçlar zamanla çeşitli aşınma ve yıpranmalarla bozulacaktır. Web siteleri de neredeyse arabalarla aynı.

İnsanlar yeni bir web sitesi satın alır, tasarlayıp geliştirir ancak gerekli eklenti, tema veya yazılım güncellemeleriyle onu güncel tutmazlar.

Web sitenizin tamamen korunmasını ve güncel olmasını sağlamak her zamankinden daha önemlidir. Sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmelerini ve güvende kalmalarını sağlamak için tüm web sitelerinin düzenli olarak gözden geçirilmesi ve güncellenmesi gerekir.

Web sitenizi güncel tutarak ve tamamen koruyarak, bu durum aynı zamanda Google'ın arama sonuçlarında organik sıralamaların yükselmesine yardımcı olabilir, bu da web sitenizin son kullanıcı tarafından daha iyi ve daha kolay bulunabileceği anlamına gelir.

Düzenli bakım, sitenizin daha az savunmasız ve daha güvenli olduğu anlamına gelen siber saldırıları önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca veri kaybı veya dosya bozulması durumunda size yedek sağlar. Anlık iletişim dünyasında yaşıyoruz ve bilgiye güveniyoruz, bu nedenle bu pazarlama kanalının açık kalmasını ve yapması gerekeni yapmasını sağlamak için sitenizin bakımı önemlidir.

Web Sitesi Bakımının Faydaları

·        SEO, organik derecelendirmeler ve Google arama sonuçlarını artırmaya yardımcı olur.

·        Web sitelerini siber saldırılara ve bilgisayar korsanlığına karşı daha az savunmasız hale getirir.

·        Web sitelerini güvende ve yedeklenmiş halde tutar.

·        Kullanıcı deneyimini - gezinme ve yükleme hızını - iyileştirmeye yardımcı olur, böylece müşteriler mutlu kalır.

Web Tasarım Sistemleri'nde yaptığımız işin bir parçası olarak, müşterilerimizin web sitelerini anlamalarına yardımcı oluyoruz ve bulduğumuz tüm sorunların tam bir değerlendirmesini ve raporunu sunmanın yanı sıra aylık web sitesi bakımının onları nasıl düzelteceğine ilişkin ayrıntılar sunuyoruz. Her şeyi net, şeffaf ve jargonsun hale getiriyoruz.

Ayrıca, web sitelerinin bakımı için insanları sözleşmelere boğmuyoruz. Web sitenizin bizim tarafımızdan oluşturulmuş olmasına da gerek yok, çoğu web sitesine düşük bir maliyetle bakıyoruz.

Uzun zamandır, işletme sahiplerinin web sitesi bakımlarını bize taşımalarına yardımcı oluyoruz ve uygun fiyatlı ve son derece iyi bir değerde tutuyoruz. Her zaman ücretsiz bir web sitesi analizi yapıyoruz ve bize aktarılan web sitelerinde testler, optimizasyon ve yedeklemeler yapıyoruz.

Ayrıca, her türlü sorunu ve endişeyi ayrıntılarıyla anlatan takibi kolay bir rapor sağlıyoruz ve site bize aktarıldıktan sonra, çalışır durumda ve güvenli olmasını sağlamak için sitede aylık bakıma başlıyoruz.

ETİKETLER: Web Tasarım, Sitesi, Yazılım, Günvelleme


Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle 0544 897 48 19 nolu telefonu arayarak iletişime geçin veya TEKLİF ALIN biz sizi arayalım.