• bilgi@kariyerwebtasarim.com
  • Terazidere Mh. Baki Sk. No:34/1 Bayrampaşa / İSTANBUL
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sektörünüze ve Firmanıza Özel Strateji Geliştirme!
Müessese veya firmanızın hedef kitlesini ve gelecek tasarılarını göz önüne alarak; eş müesseselerin ve firmaların incelemesini yapıyoruz.
Tahlil neticelerini ve temennilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille ve nasıl bir içerik taktiği ile yer almanız gerektiğini, kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Takvimi ve Tasarılama
Müessese veya firmanızın için belirlenen sosyal medya kimliği istikametinde aylık olarak içerik tasarılaması yapıyoruz.
Gelecek ayın tüm içerik tasarılarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır vaziyete getiriyoruz.
Ay içinde reelleşen gündeme dair mevzular hakkında Dünya çapında yaşanan alaka çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar v.b. müessese ve şirketiniz ile ilişkili özel

Sosyal Medya Takip ve İdare
Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada müessese veya şirketiniz hakkında konuşan kullanıcılar mention takibi ile taranarak markanızın haysiyet yönetimi ve bağlantıyı reelleştirilir.
Ayrıca potansiyel alıcınız olabilecek kullanıcılar ile irtibata geçerek marka öğrenilirliği ve marka vefayı oluşturulmasına da destekçi oluyoruz.

Araştırmalara göre pazarlama sektörünün Yüzde 93ü markanın tanıtımı için sosyal medyayı Facebook, Twitter, İnstagram, Google vs. kullanıyor.

Web Tasarım Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanındaki en uygun maliyetlerle tutmanız için size destek olmaktadır.

İnstagram, Facebook, Linkedin Sosyal Medya Danışmanlığı için profesyonel takımımız ile irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER: Sosyal, Medya, Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube


Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle 0544 897 48 19 nolu telefonu arayarak iletişime geçin veya TEKLİF ALIN biz sizi arayalım.