• bilgi@kariyerwebtasarim.com
  • Terazidere Mh. Baki Sk. No:34/1 Bayrampaşa / İSTANBUL
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

SEO “Search Engine Optimization” başka bir deyişle “Arama Motoru Optimizasyonu” nun kısaltmasıdır. SEO çalışması sitenizi geliştirebilecek ve zaman kazandıracak bir operasyondur. Ancak her SEO çalışması sitenizin haysiyetini yükseltmez ve iyi hazırlanmamış bir SEO çalışması sitenize hasar verebilir.

Google veya Yandex Arama neticelerinde organik aramaların yanı gizeme genellikle ödemeli reklamlar “Reklamlar” ve “Sponsorlu” yazılarak ifade edilen kısımlar gösterilir.

Reklamlarda yer alarak hit almanız organik aramalardaki gidişatınıza hiç katkısı olmaz. Organik arama neticelerinde görünmenin de hiç bir maliyeti yoktur. Arama sonuçlarınında görünmeniz için zorunlu optimizasyon yapılmadığı sürece üst sıralarda olmanız talihe kalmış bir vaziyettir.
Bu surattan arama motorlarında anahtar sözcüklerinizde her zaman en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için galibiyetli müessesesel SEO hizmeti satın alabilirsiniz.

ETİKETLER: Seo, Arama, Motoru, Googşe, Yandex


Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle 0544 897 48 19 nolu telefonu arayarak iletişime geçin veya TEKLİF ALIN biz sizi arayalım.